O nás

Naša firma pôsobí na trhu od roku 2002. Prevádzkujeme niekoľko maloobchodných prevádzok s prevažne ženským sortimentom. V máji r.2018 sme sa rozhodli pre otvorenie detskej predajne Popcorn v ZOC MAX v Prešove, kde momentálne aj pôsobíme.

Rozmanitosť a originalita značiek v detskom textile nás oslovili natoľko, že sme sa chceli podeliť o radosť z krásnych a hlavne kvalitných vecí pre deti spolu s vami. Záujem zo strany zákazníkov o európskych výrobcov neustále narastá, preto tvoria nosný pilier aj tohto nášho eshopu.

Značky ako Kids by Voga Italia, MałaMi a rôzne ďalšie sú známe svojou kvalitou, originalitou a prístupnosťou zároveň. Tešíme sa aj z faktu, že ich propagovaním pomáhame napredovať európskemu trhu, podporujeme fair trade módu a všetko, čo súvisí s férovým prístupom k ľuďom i životnému prostrediu.

Veríme, že kúpou tovaru z nášho eshopu nadobudnete pocit radosti, ktorý nebude tešiť len vás, ale hlavne vaše deti. Tí sú našimi hlavnými zákazníkmi, ich pohodlie a dobrý pocit pri nosení bude našim prvoradým záujmom. 

Používaním stránok prevádzkovateľa Vanda Janeková - LILLY
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.