Časté otázky

KOĽKO STOJÍ POŠTOVNÉ?

Výška poštovného za doručenie objednávky v hodnote do 69€ je účtovaná vo výške  2,99€  pri doprave kuriérom GEIS bez dobierky,  pri preprave kuriérom GEIS s dobierkou sa pripláca 1€. Poštovné nad 69€ a pri vyzdvihnutí v predajni je ZADARMO. Viac sa o poštovnom dozviete v Doprave a platbe

 

AKOU FORMOU MÔŽEM ZAPLATIŤ?

Prijímame platby na dobierku, platobnou kartou a úhrady vopred na účet.

 

ZAŠLETE MI TOVAR AJ MIMO SLOVENSKEJ REPUBLIKY?

Samozrejme! Tovar Vám zašleme do Českej republiky, okolitých štátov a celej Európskej únie. 

 

AKO DLHO TRVÁ DODANIE?

Váš balíček je spracovaný najneskôr do 48 hodín, bežná doba dodania je teda 1-2 pracovné dni. Len čo je tovar vyexpedovaný z nášho skladu, všetko je už v rukách kuriérov.

 

MÔŽEM SI ZÁSIELKU VYZDVIHNÚŤ OSOBNE?

Áno, priamo v našej predajni v ZOC MAX Prešov. Vyzdvihnutie zásielky je zadarmo, za tovar sa platí priamo v predajni a o jej stave Vás budeme informovať. 


ČO AK MI TOVAR NESEDÍ? 

Tovar môžete vymeniť či vrátiť do 14 pracovných dní. Produkt (s pôvodným obalom a visačkami) a vyplneným výmenným formulárom, nám zašlite na našu adresu. Len čo balík obdržíme, budeme Vás informovať emailom. Viac o výmene a vrátení.

 

ČO AK CHCEM TOVAR REKLAMOVAŤ?

Presné podmienky reklamácie nájdete priamo tu

 

AKO SI VYBERIEM TÚ SPRÁVNU VEĽKOSŤ?

Pri všetkých našich produktoch nájdete veľkostnú tabuľku, v ktorej sú presne popísané rozmery daného tovaru v centimetroch. Najistejšie je pozrieť si veľkostnú tabuľku a porovnať si rozmery s oblečením, ktoré bežne Vaši najmenší nosia. Tak si budete istá/ý, že im to dobre sadne. 

 

MÁTE VIAC OTÁZOK?

Neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár na stránke, email info@popcornkids.sk alebo priamo na telefónnom čísle +421 948 926 220.

Používaním stránok prevádzkovateľa Vanda Janeková - LILLY
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.